statystyki szczegółowe

Aktualności

Odskakujemy Łopuchowej!!!

• autor: SmiGOL, 2014-06-05 14:57

W ciepłe środowe popołudnie juniorzy z Klęczan podejmowali na własnym stadionie rywali zza miedzy drużynę z Olchowej. Na początku meczu Plon zdecydowanie przeważał i stwarzał groźne sytuacje. W 10 minucie po zagraniu piłki ręką jednego z rywali sędzia wskazał "wapno", do piłki podszedł stały egzekutor rzutów karnych M. Olech i pewnym płaskim strzałem pokonał bezradnego bramkarza.

Więcej w rozwinięciu...

Ta bramka podrażniła naszych rywali, którzy zaatakowali mocniej i zamknęli drużynę z Klęczan na swojej połowie na dobre kilka minut... Po kilkunastu minutach napastnik Olchovianki został sfaulowany w odległości ok. 30 metrów od bramki a sędzia odgwizdał rzut wolny. Jeden z naszych rywali precyzyjnym strzałem pokonał golkipera gospodarzy doprowadzając do wyrównania (1-1), mimo wielu akcji z jednej jak i z drugiej strony do końca pierwszej połowy wynik się nie zmienił. Druga połowa to już zdecydowana dominacja zawodników Plonu, którzy dominowali praktycznie cały czas, rywale ograniczyli się tylko do kontr jednak nie wiele one przynosiły większość pewnie kasowała para stoperów D. Piersiak i K. Jakubek. Ten pierwszy w 50 minucie po dośrodkowaniu D. Siemiątkowskiego z rzutu rożnego dał prowadzenie drużynie z Klęczan. Po kilku minutach D. Siemiątkowski znów zagrywał piłkę z rzutu wolnego tym razem jednak piłka obtarła jednego z obrońców Olchovianki i wleciała do siatki obok bezradnego bramkarza.W 60 minucie M. Olech świetnym podaniem uruchomił B. Drozda a ten minął bramkarza i spokojnie umieścił piłkę w siatce i było 4-1. Na dziesięć minut przed końcem meczu wprowadzony z ławki P. Długosz na skraju pola karnego ograł rywala i zagrał na piąty metr wprost pod nogi M. Olecha, który nie miał problemów z pokonaniem bramkarza. Na kilka chwil przed końcem meczu znów P. Długosz zagrał do M. Olecha a ten po raz trzeci w tym meczu pokonał golkipera gości ustalając wynik 6-1. Wynik na pewno cieszy tym bardziej, że na dwie kolejki przed końcem sezonu zwiększamy swą przewagę nad Łopuchową do 5 pkt!!!

Skład: M. Kornak (55' S. Przywara), B. Cyzio, K. Jakubek, D. Piersiak, K. Zarychta, K. Czapka, K. Drozd, K. Bochnak, D. Siemiątkowski, B. Drozd (70' P. Długosz), M. Olech

Bramki: M. Olech x3, B. Drozd, D. Piersiak, D. Siemiątkowski

Asysty: P. Długosz x2, D. Siemiątkowski, M. Olech